X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

چاپ کارت مغناطیسی, پرینتر کارت مگنت, چاپگر کارت مغناطیسی

مرکز چاپ کارتهای مغناطیسی پی وی سی, چاپگرهای کارت مگنت مغناطیسی, چاپگر کارتهای مغناطیسی, چاپ رنگی مغناطیسی کارت, کارت مغناطیسی pvc, چاپ پی وی سی مغناطیسی, چاپ کارت مغناطیسی بانکی, پرینتر کارت مغناطیسی, دستگاه چاپ مغناطیس کارت, چاپ افست کارت مغناطیسی, مگنتکارت دسفایر 4k

کارت Desfire 4k نوعی کارت‌ هوشمند و دیجیتالی از گروه کارت ‌های مایفر می باشد که در رنگ ها و طرح ‌های گوناگونی تولید می ‌شود. کارت دسفایر 4k دارای کاربردهای فراوانی می باشد و توانایی بالایی در ذخیره اطلاعات کاربردی و هویتی دارد.  این دسته از کارت ها توانایی بالایی در انتقال داده دارد و برای کسانی که قصد استفاده از کارت ‌های هوشمند چند منظوره را در طرح‌ های حمل و نقل، برنامه‌ های دولت الکترونیک و یا برنامه‌های هویتی دارند مناسب است.


کاربردهای اصلی کارت دسفایر 4k

  • استفاده در سیستم حمل و نقل پیشرفته

کارت Desfire 4k دارای کاربردهای زیادی در انتقال سریع داده در سیستم ‌های حمل و نقل می باشد.  همچنین این کارت و در تردد سریع مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال از این نوع کارت هوشمند جهت تردد در مترو و اتوبوس‌ های شهر استفاده می شود.

  • مدیریت دسترسی

کارت Desfire 4k به راحتی دسترسی افراد به بخش‌ های گوناگون را تحت کنترل می گیرد. همچنین این کارت با استفاده از سخت ‌افزارهای جانبی می تواند محدودیت ‌های تردد گوناگونی را ایجاد نماید. این نوع کارت ها در دستگاه‌ های RFID جهت انجام عملیاتی مانند کنترل پارکینگ‌ ها، ساختمان‌ ها و موارد مشابه مورد استفاده قرار می گیرد.


  • استفاده در برنامه‌های دولتی و خدمات اجتماعی

برخی از برنامه‌ های شهری و فرهنگی به معرفی نامه و دریافت مجوز از مبادی قانونی نیاز دارد. کارت دسفایر 4k قادر است اطلاعات هویتی افراد را ذخیره نموده و در هنگام ورود امکان می توان به این اطلاعات دست یافت.


  • استفاده در برنامه‌های هویتی

کارت دسفایر 4k برای ذخیره نمودن اطلاعات هویتی به حافظه مناسبی مجهز شده است. به همین علت در اغلب موارد از آن به عنوان کارت شناسایی استفاده می شود. همچنین کارت دسفایر 4k به دلیل امنیت اطلاعاتی بالایی که دارد و در اغلب سازمان ‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.
تاریخ ارسال: شنبه 24 شهریور 1397 ساعت 16:04 | نویسنده: المیرا نادری | چاپ مطلب